Poznaj naszych Partnerów

Pragniemy zaprezentować naszych Partnerów – przedsiębiorstwa, z którymi współpracujemy od lat. Należą do nich wyłącznie podmioty o potwierdzonych kompetencjach technicznych i wysokiej kulturze organizacyjnej. Te firmy warto zapamiętać!

Oto rozbudowana sieć stałych odbiorców ceramiki kominowej P-D Refractories CZ a.s.

Gwarantujemy, że każda firma z poniższej listy oferuje produkty wyłącznie najwyższej jakości – kominy na lata.

BRATA SYSTEMY KOMINOWE

BRATA Systemy Kominowe to polska firma rodzinna, której początki sięgają lat 80. XX w. Ofertę przedsiębiorstwa cechuje kompletność i nowoczesność. Jakość wyrobów potwierdza certyfikacja CE oraz świadectwa Niemieckiego Instytutu Budowlanego. Rozbudowana sieć serwisowa zapewnia błyskawiczną reakcję na zgłoszenia Klientów.

Systemy kominowe i wentylacyjne BRATA powstają w oparciu o najnowsze technologie oraz prowadzone na bieżąco badania rynku. Staranny dobór surowców oraz nowoczesne, zautomatyzowane linie produkcyjne pozwalają uzyskać najwyższą jakość oraz powtarzalność produktów.

Systemy kominowe BRATA są chronione kilkunastoma patentami europejskimi. Każdy produkt przechodzi drobiazgową kontrolę. Dzięki temu instalacje są w pełni bezpieczne i niezawodne w długich okresach eksploatacji.

BESTKOMIN SYSTEMY KOMINOWE I WENTYLACYJNE

BestKomin dostarcza systemy kominowe i wentylacyjne przeznaczone do zastosowania w budynkach mieszkalnych jedno- i wielorodzinnym oraz w budownictwie przemysłowym. Filarami sukcesu rynkowego firmy są: doświadczenie, dbałość o najdrobniejsze szczegóły gotowych wyrobów oraz jakość używanych do produkcji komponentów.

Sztandarowe wyroby w ofercie BestKomin to zestawy ceramiczne UNIWERSAL, UNIWERSAL SPECIAL, STANDARD / FIRE, TURBO-S. Wszystkie systemy objęte są 30-letnią gwarancją. Firma oferuje sprzedaż z dostawą bezpośrednio na plac budowy na terenie całej Polski. Zamawiając produkty w BestKomin, nie musisz bazować wyłącznie na gotowych zestawach. Możliwa jest personalizacja systemu – dopasowanie do wymagań konkretnego obiektu.

Przedsiębiorstwo zapewnia europejskie standardy jakości produkcji, wysoką kulturę organizacyjną i elastyczność w relacjach biznesowych. BestKomin to marka, do której klienci chętnie wracają.

KONEKT SYSTEMY KOMINOWE

Firma KONEKT Systemy Kominowe to jeden z najbardziej doświadczonych producentów na polskim rynku. Od 20 lat dostarcza kompletne, ceramiczne systemy kominowe oraz pustaki do budowy instalacji wentylacyjnych.

KONEKT oferuje trzy ceramiczne systemy kominowe: KONEKT UNI, KONEKT COMBO, KONEKT TURBO. Każdy z nich został zaprojektowany i wyprodukowany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Nowoczesny park maszynowy i bogaty asortyment wyrobów pozwalają przedsiębiorstwu zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Marka KONEKT od lat cieszy się dużym uznaniem wśród odbiorców indywidualnych, deweloperów, architektów oraz projektantów wnętrz w Polsce i w wielu krajach Unii Europejskiej.

PRODUCENT SYSTEMÓW KOMINOWYCH KNM – KOMINY NA MIARĘ

KNM to jedna z najstarszych firm w Polsce, zajmujących się techniką kominową i wentylacyjną. Od 1989 r. jest prekursorem wielu nowatorskich rozwiązań, które znalazły uznanie wśród tysięcy odbiorców. Do najważniejszych priorytetów działalności firmy należy dbałość o wysoką jakość oraz budowanie partnerskich relacji z Klientami i kontrahentami.

Przedsiębiorstwo oferuje zestawy kominowe ceramiczne oraz kwasoodporne: KNM UNIWERSAL, KNM TURBO, KNM STAL, KNM UNIWERSAL plus STAL. Wszystkie produkty posiadają europejskie certyfikaty CE.

Klientami KNM są hurtownie i składy budowlane, deweloperzy oraz firmy wykonawcze. Producent obsługuje odbiorców na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju – na Litwie i Łotwie, w Czechach i Słowacji.

Firma i wszystko, co się wokół niej dzieje jest pasją właścicieli i współpracowników.

KOMINCER

Plewa Osmose Ceramika Sp. z o.o. to producent unikalnych systemów kominowych. W Polsce od 2004 roku. Firma działa zgodnie z europejskimi standardami. Producent stosuje nowoczesne technologie, aby zaspokoić wymagania wszystkich Klientów. Firma oferuje pełną paletę produktów, a dzięki specjalistom od techniki kominowej może podjąć się najtrudniejszych wyzwań w tej branży. Przedsiębiorstwo udziela także wsparcia w rozwiązywaniu problemów.

W swojej linii produktów KOMINCER z powodzeniem stosuje ceramikę kominową produkcji P-D Refractories.

CENTRUM KOMINA

CENTRUM KOMINA to renomowany producent systemów kominowych NIKO. Instalacje dostosowane są do różnego rodzaju urządzeń grzewczych. Powstają z najwyższej jakości ceramiki kominowej odpornej na pożar sadzy i destrukcyjne działanie skroplin kwasowych. Atutem systemów NIKO są wytrzymałe pustaki keramzytowe, skuteczna izolacja oraz zastosowanie stali szlachetnej. Wszystkie elementy kominów posiadają atesty UE.

W ofercie CENTRUM KOMINA znajdują się także systemy wentylacyjne NIKO WENT. Powstają z pustaków wentylacyjnych, które są kompatybilne z systemem kominowym NIKO. Ważną część działalności przedsiębiorstwa stanowi projektowanie, produkcja, sprzedaż oraz montaż kominków na terytorium Polski i Niemiec.

JANAR BIS

Firma JANAR BIS jest producentem materiałów budowlanych oraz systemów kominowych istniejemy na rynku od ponad 30 lat. Przedsiębiorstwo zaopatruje w pustaki kominowe i wentylacyjne wiele firm z branży na terenie Polski oraz Czech.

JANAR BIS produkuje systemy kominowe typu Uniwersal i Standard w konfiguracjach K, KW, KW2 oraz 2K, a także pustaki wentylacyjne W2, które pozwalają na rozbudowę systemu kominowego o dodatkowe komory wentylacyjne.

System kominowy Uniwersal jest jednym z najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań systemowych, który gwarantuje łatwy montaż i długoletnią eksploatację. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów – każdy komin jest konfigurowany pod zamówienie, a firma gwarantuje pomoc i wsparcie na każdym etapie montażu oraz eksploatacji. Kominy objęte są 30-letnią gwarancją. Systemy kominowe dostarczane są na terenie całego kraju.

JANAR BIS jest jedynym producentem gotowego wykończenia komina ponad dachem – tzw. pierścienie kominowe, które zapewniają łatwe wykończenie komina od razu na etapie jego budowy.

NAJLPESZYKOMIN.PL

Historia firmy Najlepszykomin.pl sięga 2007 r. Grupa osób z pasją postanowiła rozpocząć produkcję bezpiecznych i kompletnych systemów kominowych. Obecnie przedsiębiorstwo zarządza ogólnopolską siecią sprzedaży. Jego przedstawicielami są wyspecjalizowani doradcy techniczno-handlowi z wieloletnim stażem w branży. Podejmą się każdego wyzwania, gwarantując profesjonalne podejście do każdej instalacji.

W ofercie znajdują się różnorodne systemy kominowe (NK-S, NK-M, NK-DUO, NK-TURBO, NK-TURBO STAL) oraz systemy wentylacyjne. Najlepszykomin.pl dostarcza instalacje, które gwarantują bezawaryjną pracę, bezpieczeństwo eksploatacji i wieloletnią trwałość.

Przedsiębiorstwo elastycznie dopasowuje produkty do różnorodnych oczekiwań i możliwości finansowych Klientów. O skuteczności strategii biznesowej świadczy kilkadziesiąt tysięcy sprzedanych kominów.

SCHEIER SYSTEMY KOMINOWE

Marka SCHEIER to polska firma z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Produkuje systemy kominowe, wentylacyjne oraz akcesoria. Jej produkty charakteryzują się precyzją wykonania, podwyższoną wytrzymałością materiałów oraz bezkonkurencyjną technologią. SCHEIER stale prowadzi badania i sukcesywnie ulepsza swoje wyroby. Jakość oferty potwierdzają certyfikaty CE oraz 30-letnia gwarancja na wszystkie oferowane modele kominów.

Instalacje SCHEIER dopasujesz do każdego rodzaju systemów grzewczych: do kominków, kotłów CO na paliwa stałe, gazowych i olejowych – do urządzeń z otwartą oraz zamkniętą komorą spalania. To nowoczesne, kompletne zestawy, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowników oraz niezawodne działanie przez wiele lat.

Właścicielem serwisu kominynalata.pl jest CHANAKA GROUP – wyłączny dystrybutor ceramiki kominowej P-D Refractories CZ. a.s.

Sprawdź więcej na www.ceramikakominowa.pl.

© 2022 CHANAKA GROUP